Bostancı Çilingir

Bostancı çilingir hizmeti ile sizlere 7/24 servis vermekteyiz. Bizler çilingir firması olarak daima kaliteli ve güvenli işler yaparak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kapıda kalmak ve kilit değiştirmek için gerekli olan işletmeyi seçerken çok dikkatli olmalısınız bazı çilingir firmaları seyyar çalışarak işinin arkasında durmamaktadır.

bostancı çilingirBostancı Çilingir

Bostancı çilingir ekibimiz; günün her saatinde sizlere hızlı hizmet verebilmek adına motorlu servislerle yola koyulmaktadır. Bizleri aradığınız dakikadan itibaren tam 15 ile 20 dakika arasında verilen adrese geliyoruz. Hizmeti hakkı ile veren firmayız. Çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile daima kaliteli servis vermekteyiz. Asla bizlere güvenmekte kararsız kalmayın çünkü bizler 2000 yılından bu yana piyasa da yerimizi almış ve daima başarılar elde etmiş bir işletmeyiz. Bostancı çilingir firmamızın kapı ve kilit işlerinde uzman kadrosu olduğunu hatırlatır işlerinizi güvenle teslim etmenizi öneririz.

Bostancı çilingir firmasının yaptığı işler; Kapı açma,kilitli kapı açma,kilit değişimi,kapı rozeti değiştirme,menteşe ayarı,düşük kapı ayar ve tamiri,cam kapı açma,cam kapı kilidi değiştirme,cam kapı ayarı,cam kapı düşüklük ayarı, ahşap kapı açma, ahşap kapı kilidi değiştirme,ahşap kapı menteşe ayarı,ahşap kapı tamiri,motosiklet disk kilidi açma,motosiklet kilidi açma,oto açma,araç kapısı açma,araç çilingiri,pimapen kapı açma,pimapen kapı kilidi değiştirme,pimapen kapı ayarı,çekmece kilidi açma,çekmece kilidi değiştirme,sandık kilidi açma, yangın kapısı açma, yangın kapısı kilidi değiştirme, yangın kapısı kilidi montajı, yangın kapısı emniyet kilidi, bina kapısı kilidi değiştirme, kapı yayı takma, master kilit yapma,bisiklet kilidi açma, dolap kilidi açma,dolap kilidi takma gibi daha bir çok işlerinizi bostancı çilingir firmamız itina ile tamamlamaktadır.

bostancı anahtarcı

Bostancı Anahtarcı

Bostancı anahtarcı hizmetimiz de ev, iş yeri, oto anahtarlarının  yedekleme ve yeniden yapımı yer almaktadır. Sizlerde anahtarlarınız ile alakalı sorunlarınızı firmamıza bildirerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayalım. Bozuk anahtarlarınız ile kapınızı açmaya kalktığınız da kilide zarar verebilirsiniz. Daha fazla kapı kilidi zorlamadan bizlerden teknik destek alabilirsiniz.  Bizler bostancı anahtarcı servisi olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Kırık anahtarların tamiri yoktur ama yedekleme gibi imkan sağlamaktayız. Anahtarlarınızı bize getirerek yenisi ile çoğaltma işlemi sağlıyoruz. Kalite ve güven için kesinlikle Bostancı çilingir ve anahtarcı firmamızı tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir